standardowy wygląd strony | większy kontrast: A  A  | większa czcionka: A+  A++ 
Logo BIPNaglowek
Biuletyn Informacji Publicznej Teatru Pinokio w Łodzi www.teatrpinokio.pl
-Instrukcja obsługi
-Redakcja
Menu przedmiotowe
Serwis
-Rejestr zmian i statystyki
-Wyszukiwarka
Dane teleadresowe

Teatr „Pinokio” w Łodzi
ul. Kopernika 16, 90-503 Łódź


Dyrektor Naczelny i Artystyczny
Konrad Dworakowski: dyrektor@teatrpinokio.pl

Zastępca dyrektora
Kamila Majchrzycka-Szymańska: majchrzycka@teatrpinokio.pl



Sekretariat
Grażyna Wozińska
tel. (42) 636 59 88
fax (42) 636 29 93
pinokio@teatrpinokio.pl


Dział Produkcji i Promocji
Kierownik Działu - Marta Olejniczak
tel. (42) 636 66 90
olejniczak@teatrpinokio.pl

Kasa teatru
czynna na godzinę przed spektaklem, w niedzielę w godz.10-13:
tel. (42) 636 13 41
bilety@teatrpinokio.pl



Producent
Olga Żukowicz: olga@teatrpinikio.pl

Promocja
Alina Markiewicz: promocja@teatrpinokio.pl


Kierownik techniczny
Kinga Rarata
tel. (42) 636 69 24 wew.36

Administracja i Specjalista ds bhp
tel. (42) 636 69 24
Grażyna Owczarek
administaracja@teatrpinokio.pl

Księgowość
tel. (42) 636 86 90
Główna księgowa - Jolanta Knapińska
księgowosc@teatrpinokio.pl


Kadry
tel. (42) 636 59 88
kadry@teatrpinokio.pl
udostępniono: 06.04.17 09:28 opis zmiany: edycja informacji | zmiany dokonał: administrator | dziennik zmian | wersja do druku